Adwokat Tomasz Znamirowski ukończył Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego. W latach 2009 – 2012 odbył aplikację adwokacką w Izbie Adwokackiej w Katowicach (współpracując z kilkoma kancelariami adwokackimi i radcowskimi na terenie całego kraju).

W okresie od 2013 do 2015 roku pracował na stanowisku asystenta sędziego na szczeblu sądu rejonowego, następnie w latach 2016 – 2021 roku na poziomie sądu okręgowego. Od 2021 roku prowadzi własną praktykę w formie indywidualnej kancelarii adwokackiej w Jastrzębiu – Zdroju.

Posiada doświadczenie procesowe w zakresie postępowania cywilnego i karnego. Obecnie zainteresowania zawodowe koncentrują się na obszarach prawa rodzinnego, cywilnego, pracy, gospodarczego, karnego, oraz administracyjnego.

Image
Kancelaria adwokacka Adwokata Tomasza Znamirowskiego w Jastrzębiu Zdroju

Moje wartości

1.Na pierwszym miejscu stawiam klientów

Do każdego klienta podchodzę z pełnym zaangażowanie, bo wiem że to od wygranych spraw zalezy mój sukces i powodzenie mojej firmy.

2.Pracuje z pasją

Spełniam oczekiwania moich klientów bo moja praca to moja pasja poparta wieloma godzinami doświadczenia i nauki.

3.Poruzumienie to podstawa

Dużą wagę przykładam do konsultacji i do tego by dobrze zrozumieć oczekiwania i sytuację klienta.

4.Pracuje na najwyższym poziomie

Stosuje nowoczesne zasady biznesowe i najlepsze praktyki, aby uczynić doświadczenie prawnicze bardziej efektywnym i przystępnym dla naszych klientów.